Platba převodem a online

Platba převodem na účet

 

Uhrazení objednávky bankovním převodem je stále velmi oblíbenou platební metodou. Prosím proveďte úhradu na účet 2000 492 876 / 2010, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Připsaní platby na účet probíhá většinou do několika hodin, takže nic nebrání rychlému odeslání.

 

Platba kartou online

Uhradit objednávku můžete taky pohodlně a bezpečně platbou kartou online. Po zvolení online platby do příslušného políčka uveďte celé číslo karty (jedná se o šestnáctimístné číslo na přední straně platební karty), do dalšího řádku uveďte platnost karty a do posledního řádku označeného jako CVV kód, uveďte třímístný kód, který naleznete na druhé straně karty, pak dokončete platbu kliknutím na tlačítko Zaplatit/Odeslat platbu. Pokud je váš poskytovatel bankovních služeb zabezpečen 3D-Secure, budete pro dokončení platby vyzvání k zadání ověřovacího kódu, který bude doručen v SMS do mobilu nebo schválit platbu v Smartbankingu (či Internetbankingu). Během okamžiku by měla být platba v pořádku provedena.

Do žádného okénka nemusíte uvádět PIN ke kartě!

V případě, že platba bude neúspěšná (překlep, prošlá karta, může se stát, to nevadí), obratem dorazí Vám email s udají pro provedení platby bankovním převodem nebo můžete zopakovat online platbu znovu. V případě jakýchkoliv dotazů prosím neváhejte nás kontaktovat.

 

A hned můžete vyrazit na nákup :)

Zpět do obchodu