Doprava

Ceník dopravy CZ

  Objednávky do 500 Kč Objednávky nad 500 Kč
Doprava Platba předem
Platba dobírkou Platba předem Platba dobírkou
Zásilkovna 59 Kč 98 Kč zdarma 39 Kč
DPD PickUp 59 Kč
98 Kč zdarma 39 Kč
DPD kurýr 89 Kč 128 Kč 89 Kč 128 Kč
Kurýr na adresu* zatím není možné zatím není možné zatím není možné zatím není možné
Česká pošta
109 Kč 148 Kč 109 Kč 148 Kč
Zdarma pro objednávky nad 1200 Kč

* - doprava může být zajištěna kurýrem DPD, Geis, WeDo, Zásilkovny


Ceník dopravy SK

  Objednávky do 1000 Kč Objednávky nad 1000 Kč
Doprava Platba předem
Platba dobírkou Platba předem Platba dobírkou
Zásilkovna 89 Kč 128 Kč 59 Kč 98 Kč
Kurýr na adresu* 109 Kč 148 Kč 89 Kč
128 Kč
Zdarma pro objednávky nad 1600 Kč

* - doprava může být zajištěna kurýrem GLS, Slovenské pošty, Zásilkovny

Při vyzvednutí objednávky na pobočce v síti Zásielkovňa.sk zaplatíte v eurech, kurz 1 EUR = 25 CZK. 

Nejrychlejší variantou dodání je osobní odběr na pobočce Zásilkovny (obvykle dodání do druhého dne po celé ČR a 2-3 dny na Slovensko).

Ceny dopravy platí pro 1 balík do hmotnosti 10 kg nebo do rozměru obvod + délka menší než 120 cm a přesáhne-li objednávka tyto podmínky, budeme Vás individuálně kontaktovat a domluvíme se s Vámi na ceně dopravy.

 

1) Zásilkovna

Pro spolehlivé a rychlé doručení doporučujeme osobní odběr objednávek na pobočkách přepravní služby Zásilkovna.cz. Každá pobočka má svůj vlastní charakter. Některé jsou v obchůdku s oblečením, jiné například v cukrárně. Nejedná se o naše výdejní místo. Všechny pobočky najdete na tomto odkaze https://www.zasilkovna.cz/pobocky.
 

Jakmile je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce Zásilkovny, přijde vám potvrzovací zpráva SMS. V rámci ní obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa. Pro výdej zboží vám postačí znalost tohoto hesla nebo občanka.

Takto můžete poslat i dárek pro někoho, když napíšete nám doručovací údaje a telefonní číslo obdarovaného a do poznámky přesný datum pro vyzvednutí. Zásilkovna pak pošle upozornění až v 7:00 v určitý den, že dárek připraven na pobočce k vyzvednutí. Žádná další upozornění (o podání, stavu atp).

Počítejte prosím s tím, že dodací lhůta je 2-3 dny od objednání.

2) Česká pošta (doručení na adresu)

Česká pošta obvykle doručuje balíčky přímo do ruky na Vámi zvolenou adresu již následující pracovní den od expedice. V den podání a den doručení bude Vás SMSkou a emailem informovat o doručování balíku.
Pokud Vás pošťák nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka bude uložena na Vaší dodací poště na dobu 7 dnů, než bude odeslána zpět k nám. Na odkazu www.postaonline.cz/zmenadorucenionline můžete poštu požádat o opakované doručení balíku v určitý den nebo prodloužit úložní dobu.
Online sledování zásilky je možné zde https://www.postaonline.cz/trackandtrace.

3) DPD kurýr (doručení na adresu)

DPD obvykle doručuje balíčky do druhého pracovního dne od expedice. O doručení budete informováni SMSkou a/nebo e-mailem. Dozvíte se z nich termín doručení a přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr, kde si můžete změnit adresu nebo termín doručení. U řidiče DPD můžete zaplatit v hotovosti nebo kartou, pokud jste zvolili dobírku.
Online sledování balíku DPD je možné zde https://www.dpd.com/cz.

Obvyklá dodací lhůta je 2-3 dny od objednání.

 4) Kurýr na adresu

Balík doručí na Vámi zvolenou adresu kurýr Geis (nový název DPD CZ), kurýr Zásilkovny (ve velkých městech) nebo kurýr InTime (nový název WeDo). V den podání bude Vás emailem informovat o doručování balíku. V den doručení bude Vás SMSkou a/nebo emailem informovat o doručování balíku.

Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou kupující stanovil v objednávce.

 

Doprava do dalších zemí EU

Do zahraničí zasíláme prostřednictvím Zásilkovny. Ceny dopravy jsou stanoveny dle aktuálního ceníku Zásilkovny. Vždy Vás ale budeme kontaktovat a informovat o konkrétní částce. Dovolujeme si Vás upozornit, že při zasílání do zahraničí vždy vyžadujeme platbu předem na účet, dobírka není v tomto případě možná.