Firemní dárky

Vážené a milé firmy,

děkujeme za Váš čas, co jste poskytli na seznámení s naší nabídkou. Rádi bychom Vás informovali o novinkách od Ateliéru originálních dárků Confetti. Chceme především osvěžit nasycený trh s dárkovými předměty a proto nabízíme Vám skvělou alternativu běžným firemním dárkům a dárkovým košům.

Představujeme Vám jedinečné a ručně vyrobené originální dorty z ručníků a osušek, ponožkové kytice a sladké kytice z bonbonů. Floristické doplňky, froté ručníky a osušky, čokoládové bonbony, mini alkohol a kvalitní ponožky spojujeme v krásné a elegantní dárky.

Několik důvodů pro volbu našich dárků:

  • Netradiční a moderní dárek je to úžasný způsob jak zviditelnit a připomenout Vaši firmu a vyvolat pozitivní emoce u obchodního partnera.
  • Kytice z bonbonů, textilní dorty a ostatní dárky přizpůsobíme barvám Vaší firmy a doplníme je přáníčkem s věnováním a Vaším logem. Mimochodem tyto dárky můžeme taky doplnit malou či velkou lahví šampaňského nebo vína!
  • Originální textilní dorty z ručníků a osušek jsou vyrobeny z nejkvalitnějších froté výrobků (100% bavlna, gramáž od 400 g/m2).
  • Rádi vyrobíme originální dárek pro každou příležitost, k Vánocům, na Velikonoce, k narozeninám, firemním oslavám nebo na recepci. Výběr firemních dárků je vážná věc. Je nezbytné, aby firemní dárky byly vkusné a zároveň originální. Nabízíme široký výběr ve všech cenových kategoriích.
  • Vše doručíme do Vaší firmy nebo zorganizujeme rozvoz přímo k jednotlivým zákazníkům.

Další využití originálních dárků od Confetti.cz:

  • Je to originální odměna pro zaměstnance za dosažené úspěchy nebo ocenění za účast ve firemních hrách.
  • Odměna pro Vaše stálé klienty.
  • Dárek na podporu prodeje Vašich produktů a služeb.

Zaručujeme Vám individuální přístup ke každé objednávce a poskytnutí věrnostních a množstevních slev.

Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na spolupráci!

Tým Confetti.cz

Telefon: +420 608 938 928
E-mail: confetti(at)confetti.cz
Web: www.confetti.cz

Zpět do obchodu