Recenze zákazníků

Protože nám velmi záleží na Vašem názoru, chtěli bychom Vás poprosit o napsaní krátké recenze a podělit se o své zkušenosti s ostatními.

Kde můžete vyplnit krátký dotazník spokojenosti:

Google https://g.page/r/CRxJPd6QGTUDEAU/review
Heureka.cz https://obchody.heureka.cz/confetti-cz/pridat-uzivatelskou-recenzi/
Zboží.cz https://www.zbozi.cz/obchod/31298/
Tripadvisor.cz https://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d10385911-Reviews-Atelier_Confetti-Prague_Bohemia.html

Velice děkujeme za poskytnutou zpětnou vazbu!

 

Hodnocení zákazníků

 • Petr Gregor 2019-08-27

  Při objednávce jsem si nevšiml, že obchod má na stránkách napsanou dovolenou. Přesto mi zboží odeslali a přišlo včas a v pořádku. Děkuji moc. Šlo o dárek pro miminko mých přátel, se kterým jsem se měl setkat. Paní z obchodu byla tak pečlivá, že jakmile zboží bylo na výdejním místě u nás ve městě, ještě mi zatelefonovala, protože si všimla, že na výdejním místě mají ten den zkrácenou provozní dobu. Moc děkuji za vstřícnost, pečlivost a obecně starost o zákazníka.

 • Anna Nespěchalová 2018-12-06

  Dobrý den, objednala jsem si u Vás kytice z ponožek ,jak pro mužské,tak pro ženské členy rodiny. Nejen že byly dodány rychle a v naprostém pořádku,ale jsou opravdu krásné. Určtitě udělají všem radost,jako originální, netradiční a vtipný dárek. Děkuji

 • Lucie Hošková 2018-05-23

  Dobry den :)
  V lednu jsem u vas objednavala tu nejvetsi kytku z bonbonů mamince k narozeninam aby kytka prezila prevoz na Moravu a kytka mela obrovsky uspech :) i male kyticky z bonbonu meli uspech....maminka byla tak nadsena, ze vas doporucila i v praci kolegynim a sama uz parkrat objednala :) Krásná práce :)

 • pí. Románková 2018-02-11

  Dobrý den,
  dnes jsem si v zásilkovně vyzvedla Vámi poslaný balíček (2 dortíky). K tomu dodávám, že balíček byl dodán rychle, v naprostém pořádku a zboží bylo ve skutečnosti ještě hezčí než na obrázku. Komunikace s Vámi byla výborná, pracovníci byli vstřícní ,ochotní a přívětiví (požadovala jsem změnu). Děkuji také za malý dáreček, který byl v balíčku a velmi mě překvapil. Takž hodnotím na jedničku s hvězdičkou a budu zboží od Vás doporučovat i svým známým.
  Přeji Vám do další práce hodně úspěchů.

Zpět do obchodu