Hledáček
Platba převodem

Prosím proveďte úhradu na účet

2000 492 876 / 2010, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Děkujeme Vám za důvěru.

Výdejní místa Zásilkovna.cz

Pro spolehlivé a rychlé doručení doporučujeme osobní odběr objednávek na pobočkách Z-Point přepravní služby Zásilkovna.cz. Z-Point - to jsou pobočky v síti Zásilkovna.cz. Každá pobočka - tedy každý Z-Point - má svůj vlastní charakter. Některé jsou v obchůdku s oblečením, jiné například v cukrárně. Nejedná se o naše výdejní místo. Všechny pobočky najdete na tomto odkaze https://www.zasilkovna.cz/pobocky.

V horní části na stránce s objednávkou zvolte vhodnou pobočku, která se následně objeví v poznámce. Můžete pobočku taky napsat ručně do poznámky. Cena dopravy při platbě předem je 59 Kč, na dobírku 89 Kč.

Takto můžete poslat i dárek pro někoho, když napíšete nám doručovací údaje a telefonní číslo obdarovaného a do poznámky přesný datum pro vyzvednutí. Zásilkovna pak pošle upozornění až v 7:00 v určitý den, že dárek připraven na pobočce k vyzvednutí. Žádná další upozornění (o podaní, stavu atp).

Počítejte prosím s tím, že dodací lhůta je 2-3 dny od objednání. Budeme rádi, pokud nám po obdržení objednávky sdělíte své zkušenosti s kvalitou teto dopravy.

Výdejní místa Zásilkovna.cz.

Načítání: seznam poboček osobního odběru
 
Načítání: seznam poboček osobního odběru