Hledáček
Aktuální situace říjen 2020

Celý tým je zdravý, zpracováváme a odesíláme objednávky během 1-2 dnů. Zásilkovna funguje spolehlivě, má k dispozici velký počet odběrných míst, dodání do druhého dne. Koronavirová opatření se nevztahují na síť výdejních míst Zásilkovny.

Platba převodem

Prosím proveďte úhradu na účet

2000 492 876 / 2010, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Děkujeme Vám za důvěru.

O nás

Jsme rodinný podnik a vlastnoručně vyrábíme pro Vás zajímavé dárky již od roku 2009. Předtím jsme dlouhou dobu provozovali květinářství a vždycky toužili uskutečnit nějakou změnu na tuzemském trhu s dárky. Myslíme si, že během několika let se nám podařilo úspěšně přidat kytice z bonbónů do řady dobře uznávaných produktů. Teď přinášíme Vám skvělé a praktické kytičky z ponožek.

Máme pro Vás spoustu originálních a neobvyklých dárků jako alternativu tradičním čerstvým květinám a dárkovým košům. Jednoduše stiskněte tlačítko a nechte se inspirovat naší výjimečnou kolekcí čokoládových kytic, dortů z ručníků a kytiček z ponožek.

Elegantní, jedineční a báječné kytice z bonbónů zaručeně potěší i ty nejnáročnější příjemce. Nechceme ohrozit kvalitu našich výrobku a proto každá značka čokolády byla testována námi na chuť, až byla schválena a přidána do našich nádherných kytic (je to těžká práce, ale někdo to musí dělat :).

Jsme rádi, že můžeme nabídnout Vám další úžasný dar, dorty z ručníku nebo osušky. Textilní dortík může být jak neobvyklým a praktickým dárkem, tak i příjemnou výzdobou slavnostního stolu.

Víte, že i obyčejné ponožky můžete darovat jako originální a vtipný dárek? Máme pro Vás další neokoukaný skvělý tip! Kytice z ponožek, do kterých přidáváme bavlněné a bambusové ponožky, lahodné bonbony, chutné čajíčky nebo kafíčko, umělé kytičky a floristické doplňky. Vyberte si z naší nabídky praktických dárků pro může, ženy a děti.

Pro náš tým bude potěšením pomoct Vám vytvořit něco magického pro Váš zvláštní den, buď to svatba nebo narozeniny.
Rádi vyrobíme originální dárek k svátku, narozeninám, promoci, Velikonocům a Vánocům, na Den matek (slavíme každou druhou květnovou neděli) a Den otců (slavíme každoročně třetí neděli v červnu). Pokud na našich stránkách nemůžete najít přesně to, co hledáte, neváhejte kontaktovat náš přátelský tým, který pomůže Vám vytvořit ideální zvláštní dárek. Tak na co ještě čekat? Pobavit své milovaní můžete již dnes!

V případě jakýchkoliv dotazu z Vaši strany prosíme neváhejte nás kontaktovat e-mailem confetti (at) confetti.cz nebo telefonicky +420 608 938 928. Telefon náhradní 774 064 584.

Děkujeme. A těšíme se na Vás!

Podělte se prosím o své zkušenosti a pošlete nám odkaz s recenzí emailem a my odměníme Vás!

Hodnocení obchodu na Zboží.cz Napište prosím své zkušenosti